Köpek Muayene ve Aşı Ücretleri 2019

Köpek Muayene ve Aşı Ücretleri 2019

En sadık dostumuz olarak bilinen ve bizleri hırsızlardan, güvensiz ortamlardan koruyan köpekler için bakım oldukça önem taşımaktadır. Doğru bakımın yanı sıra zamanında müdahaleler de her zaman avantaj sağlamaktadır. Köpekler için yaptırılması gereken aşılar ve belirli aralıklarla gidilmesi gereken muayeneler vardır. Ancak köpek besleyen kişiler bizlere Köpek Muayene ve Aşı Ücretleri 2019 konusunda sorular somaktadır. Bu nedenle biz de sizlere detaylı bilgi vermek istedik.

Köpek Muayene ve Aşı Ücretleri 2019 Ne Kadar?

  • İstanbul Üniversitesi Hayvan Hastanesi köpekler için muayene ücreti olarak 65 TL fiyat koymaktadır. Monovalan Aşıları 65 TL’ye yapan kurum, Polivalan Aşıları ise 80 TL’ye uygulamaktadır. Dış parazitler için ilaç uygulamasını da minimum 40 TL’den başlatmakta, 75 TL’ye kadar çıkmaktadır. Fiyat değişikliği kiloya göre yapılmaktadır.
  • İBB Veteriner Hizmetleri‘nin verdiği ücretlerden de söz etmek istiyoruz. Kurum, Karma Aşıların tanesini 79 TL’ye yapmaktadır. Dış parazitler için ise ilaç uygulamasını 40 TL’ye gerçekleştirmektedir. 63 TL’ye muayene eden kurum, 30 TL’ye kontrol muayenesini gerçekleştirmektedir.
  • Son olarak iVHO‘ya bakmamız gerekiyor. İVHO, köpek muayene ücreti olarak 125 TL, daha öncesi tedavisi yapılmış bir köpeğin kontrolü içinse 65 TL talep etmektedir.

İstanbul Veteriner Hekimler Odası (İVHO), köpek karma aşılarına 95 TL fiyat biçerken, kuduz aşısına 80 TL gibi bir fiyat vermektedir. Dış parazitler uygulamasını ise 45 TL’ye yapmaktadır.
Köpek Muayene ve Aşı Ücretleri 2019 değişiklik gösterebildiğinden dolayı 3 kurumu paylaştık. Sizler dışarıdaki veteriner hekimlerden de ücret teklifi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir